Види послуг

 • Визначення якості теплозахисту будинків, квартир, офісних і виробничих приміщень

  З економічної точки зору процедура тепловізійного обстеження найбільш доцільна: 1. Після завершення будівельних робіт до початку оздоблення. На цьому етапі виправити встановлені дефекти можна з найменшими затратами. 2. Перед купівлею будинка (квартири). Оцінка дефектів на цьому етапі допоможе оцінити рівень додаткових вкладень та аргументовано знизити вартість придбання або ж відмовитися від купівлі завідомо неякісного об’єкта. 3. Під час підготовки до капітального ремонту, утеплення фасаду. Грамотно підготовлений проект на основі тепловізійного обстеження дасть змогу вирішити задачу з найменшими затратами.
 • Дефекти термоізоляції стін, вікон, балконних блоків і дверей, фундаментів

  Всі скриті дефекти віконних і дверних конструкцій можуть бути встановлені під час обстеження. Особливо актуальною екпертиза є при виникненні розбіжностей з продавцем (підрядником) щодо якості віконних (дверних) конструкцій або їх монтажу. Основними дефектами, як правило, є неправильна установка підвіконників, неякісно зроблені відкоси, неякісне пропінювання щілин між конструкцією та стіною, використання неякісних ущільнювачів.
 • Недоліки при будівництві стін стають причиною втрат тепла. В цьому випадку без проведення обстеження можна лише здогадуватися чому в приміщенні температура нижча, ніж мала б бути. Проблема знайома тим, хто стикався з промерзанням стін, появою плісняви на стінах. Тепловізор покаже не тільки місця промерзання, а і ділянки з підвищеною вологістю. Основними дефектами, пов'язаними зі стінами, які виявляються при обстеженні, є невидимі тріщини і щілини, неутеплені місця, неякісне заповнення стикових з'єднань панелей, недоліки кладки.
 • Фундамент потребує теплоізоляції не менше, ніж стіни чи дах. Тепловтрати через цоколь іноді досягають 40%, а промерзаючий фундамент є причиною появи плісняви та грибка, які руйнують будівлю та наносять шкоду здоров'ю мешканців.
 • Характерний для нашої зони клімат вимагає від покрівельних матеріалів стійкості як до високих і низьких температур, так і до частих перепадів від 0 (нуля) вверх-вниз. Тому на відміну від стін і фундамента обов'язковими елементами покрівлі є тепло-. паро-, гідроізоляція. Тепловізійна зйомка дозволяє швидко і точно виявити місця затікання, місця порушення паро- і гідроізоляції в покрівлі і таким чином локалізувати проблему, що значно зменшує затрати на ремонт.
 • Дефекти термоізоляції покрівлі, перекриття

 • Місця протікання покрівлі з допомогою тепловізора можна встановити на початковому етапі, коли проникнення вологи тільки почалося. Поверхня даху після заходу сонця починає охолоджуватися. Вода, яка проникла в шар бітуму, має вищу теплоємність, в наслідок чого вона охолоджується повільніше і на екрані тепловізора фіксуються ділянки з більш високою температурою. Тепловізійна діагностика покрівлі актуальна як для замовника (перевірка якості виконаних робіт), так і для виконавця (можливість своєчасного виявлення дефектів і їх усунення до здачі роботи замовнику).
 • Дефекти системи електропостачання (неякісні контакти, перевантаження фаз трансформатора напруги)

  Тепловізор дозволяє миттєво виявити такі проблемні місця.
 • Місця розриву теплих полів, розміщення скритих труб і кабелів "теплої підлоги"

  Теплоізоляція підлоги суттєво впливає на мікроклімат і збереження тепла в приміщенні. Неправильна ізоляція підлоги є причиною конденсації вологи. Іноді виникає ситуація, коли власники будинку і не підозрюють, що головною причиною холоду є підлога, а особливо "тепла". Справа в тому, що не зважаючи на підігрів, загальні тепловитрати підлоги можуть бути такими значними, що опалювальна система не встигає поповнювати такі втрати і будинок охолоджується. При цьому підлога залишається теплою.
 • Тепловізор швидко і легко визначає ділянки, де не працює підлога, що обігрівається. Це дозволяє точно локалізувати несправність і усунути витік з мінімальними витратами на ремонт. Витоки води з трубопроводу, прихованого в стіні, змінюють температуру поверхні стінки і, отже, легко можуть бути виявлені тепловізором.
 • Дефекти теплового обладнання (перевірка стінок котлів, виявлення відкладень в трубах, закупорка батарей, пориви підземних теплотрас)

  Основними дефектами, які можуть бути виявлені під час тепловізійного обстеження є: - повітряні пробки у верхній частині конструкції (на термограмі вигдають як місця з пониженою температурою); - накопичення бруду в окремих частинах конструкцій; - корозія і тріщини (на термограмі відображається як зона з вищою температурою); - нерівномірність нагрівання теплоносія.
 • Місця перегріву механічного обладнання без зупинки виробництва

  В будь-яких електромережах присутня велика кількість механічних з'єднань провідників. Їх забруднення або ослаблення викликає додатковий опір, що в кращому випадку веде до втрат електроенергії, а в гіршому випадку - до пожежі.Дефекти в енергонавантажених вузлах створюються постійно - з допомогою діагностики їх кількість можна підтримувати на мінімальному рівні. Основні об'єкти зйомки - вводи та ізолятори силових трансформаторів, шинних мостів, рубильників, запобіжників, щіток електричних машин. Тепловізійну діагностику електрообладнання можна проводити перед виконанням планових ремонтів, при виявленні характерних ознак дефектів. Своєчасно проведене обстеження дозволяє встановити можливі аварійні ділянки, які могли б привести до виходу з ладу обладнання, а значить і додаткових матеріальних затрат.
Час економити тепло